Се прослави со секс-аферата со познатиот фудбалер - на црвениот тепих се појави само по градник


Неодамна на доделувањето на европските МТВ награди во Севиља ѕвезда на вечерта била аргентинската пејачка Химена, која во своето провокативно издание ги ...
| | веќе видена | слични

Софија Ричи, манекенка и ќерка на популарниот пејач Лионел Ричи, на својот Инстаграм објави фотографии во костим за капење и ја разбуди фантазијата на шесте ...
| | веќе видена | слични

Нејзините удари се еднакво брзи и разорни кога ќе почне да „ровари“ со нив по зададената цел. Крши врати и дрва без никаков проблем. Се вика Евника Саадвакас и ...
| | веќе видена | слични

Славниот холивудски актер Кристијан Бејл, кој во три продолженија од франшизата за Бетмен го глумеше супер-херојот, ја откри причината зошто повеќе не сака да ...
| | веќе видена | слични

 Јан Бланко е 24-годишен 3Д артист од Бразил, и тој е уметник кој не се плаши да го искористи хоророт во неговите дела. Јан ги трансформира најпознатите ...
| | веќе видена | слични

Домашните миленици можеби се обврска, но во таа низа одговорности кон нив се унапредуваме и самите ние - се будиме порано, се ослободуваме од себичноста, учиме ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша честопати знае да ја спомене тешката финансиска состојба во која се наоѓала пред да започне со музичка кариера.Но малкумуна знаат која пејачка ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

– На основа на работни групи ќе се разгледаат сите модалитети како да се имплементира препораката на Венецијанската комисија за Законот за употреба на ...
сите 366 | | | веќе видена

Петте илјади амандмани на ДУИ за Изборниот законик дојдоа само како шлаг на тортата наречена коалициски недоразбирања меѓу владините партнери. Претходно ...
сите 411 | | | веќе видена

По победата на Конзервативната партија на Борис Џонсон на изборите, таа ја опиша едногодишната временска рамка за постигнување пост Брегзит договор со Велика ...
сите 201 | | | веќе видена

Пронајдени се телата на уште шест жртви од ерупцијата на вулканот на Белиот остров во Нов Зеланд. Специјалните единици на војската поминале четири часа на ...
сите 129 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 125 | | | веќе видена

Деветте нови аудио снимки со разговори поврзани со случајот „Peкет“ отворија нови дилеми, а особено внимение предизвика тврдењето дека во торбата има ГПС. ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се прослави со секс-аферата со познатиот фудбалер - на црвениот тепих се појави само по градник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: