За сите кои купуваат нов стан: Постои ли опција со гарантиран квалитет, поглед кон Водно и зеленило?


6 копии

Будејќи се наутро со непречен поглед кон Водно, уживате во првото кафе. Oтворените зелени површини околу вас ве прават задоволни затоа што ја донесовте ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Пред само неколку години, преку истражување на актуелната економија на САД и навиките на луѓето кои живеат во урбани средини, Forbes ги информираше читателите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Надградувањето на старите станови во енергетски ефикасни домови и работни простории е добра идеја, но во најголем дел од случаите, тоа е апсолутно неисплатливо ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вести во фокусот на Фактор ова утро ... * Тутунски комбинат Прилеп дрма како на „екстази“ Стигнаа милионите од тутунот а Прилепскиот тутунски комбинат за прв ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа регистрирани се 1069 новозаразени со коронавирусот од направени 3012 тестирања, починати се 29 ...
сите 302 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски на вклучувањето во вестите во 12.30 часот на телевизија Алфа рече дека денес се протестира во главниот град, ...
сите 265 | | | веќе видена

Новиот ковид – центар што го подготвија приватните болници во просториите на поранешниот хотел „Ибис стајл“, односно на местото на некогашната гинеколошка ...
сите 465 | | | веќе видена

Кадарот Владо Бучковски не е никаков скриен ас на Заев во преговорите, туку очаен обид да се најде жртва кому ќе се препише поразот на политиките на премиерот ...
сите 165 | | | веќе видена

ПОЧИНА ЕНВЕР МАЛИЌИ Нема некој кој остана рамнодушен на веста за смртта на Енвер Малиќи. Роден е во срцето на градот – во Старата скопска чаршија. Животот го ...
сите 53 | | | веќе видена

Јас не сум чудотворец. Од друга страна, нити сум нечиј ас скриен во ракавот, ниту сум пак нечиј џокер. Јас сум Владо Бучковски, поранешниот премиер, кој во ...
сите 76 | | | веќе видена

„Опозицијата во Собранието продолжува со неодговорно, несериозно однесување, на штета на граѓаните и институциите. Мицкоски и ВМРО ДПМНЕ не сакаат функционално ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За сите кои купуваат нов стан: Постои ли опција со гарантиран квалитет, поглед кон Водно и зеленило?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: