ЛШ: Реал го реши Галатасарај за 14 минути, драмата во Загреб 3-3


2 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Оваа кризна состојба значи дека иституциите ќе ги збијат своите редови и каацитетите за да можат подобро да одговорат и во смисла на капацитетите за здравство ...
сите 450 | | | веќе видена

Министерството за здравство синоќа соопшти дека во последните 24 часа бројката на КОВИД дијагностицирани е 54743, а направени се 2553 тестирања. Од новите 1112 ...
сите 365 | | | веќе видена

Во врска со европската интеграција на Република Северна Македонија, премиерот Бојко Борисов истакна дека Бугарија отсекогаш била подготвена за дијалог и ...
сите 329 | | | веќе видена

Теренот на кој ќе биде поставена ковид модуларната болница во Гевгелија е подготвен, кон крајот на оваа недела се очекува да почне изведбата на болницата. ...
сите 118 | | | веќе видена

Откако Филип Петровски, поранешен висок функционер на ВМРО-ДПМНЕ, за емисијата Во Центар тврдеше дека според неговите информации, сегашниот потпретседател на ...
сите 190 | | | веќе видена

Нов вонреден инспекциски надзор ќе се врши во штипската болница за случајот на 41 – годишната жена која пред да почине во болницата преку повици и пораки од ...
сите 170 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 45 | | | веќе видена

Капитенот на фудбалската репрезентација на Македонија, Горан Пандев во интервју за „Ал џезира Балкан“ говореше за историскиот успех и пласманот на ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЛШ: Реал го реши Галатасарај за 14 минути, драмата во Загреб 3-3

Од:
До кого (е-маил):
Порака: