Гомеш може да се врати во игра оваа сезона


Останато

Рускиот опозициски лидер Алексеј Навални откако се врати во Русија, во неделата беше веднаш уапсен и доби притвор во траење од 30 дена. Но, иако е зад решетки, ...
сите 236 | | | веќе видена

Пријава против 49 лица кои вчера го славеа празникот Водици во Охрид, ќе поднесе полицијата. Министерството за внатрешни работи ја сомничи, групата верници кои ...
сите 300 | | | веќе видена

Новоизбраниот претседател на САД, Џо Бајден, планира да ја почне својата нова администрација денеска попладне со први наредби за враќање на САД во Парискиот ...
сите 180 | | | веќе видена

Македонската одбојкарска репрезентација со одличен настап на квалификацискиот турнир во Скопје си обезбеди пласман на Европското првенство. Ова за нас ќе биде ...
сите 159 | | | веќе видена

За најновата изјава на бугарската министерка за надворешни работи, Екатерина Захариева, Македонија да не се надевала на подобри работи по изборите во Бугарија, ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гомеш може да се врати во игра оваа сезона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: