Сон откри детали од пораките кои си ги разменил со Гомеш

Селекцијата на Англија со поигра со Црна Гора со убедливи 7-0 во вчерашниот меч од квалификациите за пласман на Европското првенство, меѓугоа настапот и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Селекторот на репрезентацијата на Англија, Герет Саутгејт не го криеше разочарувањето по вчерашниот натпревар со Црна Гора и убедливата победа од 7:0. „Гордиот ...
| | веќе видена | слични

Рахим Стерлинг застана во заштита на Џо Гомес и им објасни на навивачите на Англија дека тој е виновен за инцидентот на еден од последните тренинзи на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Рој Кин застана во одбрана на тезата на Рио Фердинанд и нагласи дека англиската јавност непотребно крена голем прав за клинчот кој го имале Рахим Стерлинг и Џо ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Челси нема никакви дилеми за прашањето кој е најдобриот, го посочи неговиот идол, големиот виртуоз со фудбалската топка кој имаше блескави партии ...
| | веќе видена | слични

Серхио Рамос е еден од играчите кој има освоено голем број на титули како на клупско така и на репрезентативно ниво, но тој и понатаму е гладен и сака да биде ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Френк Лампард направи вистинска револуција во составот на Челси потпирајќи се на млади фудбалери од младинската школа на клубот, но исто така задржа и неколку ...
| | веќе видена | слични

Во неделата Стерлинг и Џо Гомез имаа судир во дербито помеѓу Ливерпул и Манчестер Сити, а таа тензија помеѓу нив се пренесе и во репрезентацијата на Англија. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

УИ е заинтересирана да се одржи кредибилен попис кој ќе ги одрази реалните бројки на сите етнички заедници во државата. Ова за Плусинфо го изјави пратеникот ...
сите 514 | | | веќе видена

Рускиот опозициски лидер Алексеј Навални, кој беше уапсен во неделата по пристигнувањето од Берлин, тврди дека шефот на државата Владимир Путин има своја ...
сите 238 | | | веќе видена

Пријава против 49 лица кои вчера го славеа празникот Водици во Охрид, ќе поднесе полицијата. Министерството за внатрешни работи ја сомничи, групата верници кои ...
сите 300 | | | веќе видена

И Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, денеска реагираше за големото полициското присуство на вчерашното празнување на Богојавление на охридското ...
сите 178 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сон откри детали од пораките кои си ги разменил со Гомеш

Од:
До кого (е-маил):
Порака: