Баерн ќе тргнат по Умтити


2 копии
2 копии

Баерн Минхен беше пред сензационално испаѓање во 1/16 финалето од Германскиот куп, откако нископласираниот второлигаш Бохум до 83. минута од мечот имаше ...
| | веќе видена | слични

Tренерот на Баерн Минхен, Нико Ковач не сакаше да го споредува својот тим со Ливерпул бидејќи има поинаков тип на играчи. Двата тима го победија Тотенхем во ...
| | веќе видена | слични

На излезната врата во Барселона се Кутињо, Ракитиќ и Умтити. Оваа вест ја пласираа шпанските медиуми, кои воедно објавија дека за вакво нешто „благослов“ дал и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кога мојот сопруг беше изведен кај судија на претходна постапка за случајот Империја во Кривичниот суд се сеќавам на недоличното однесување на специјалната ...
сите 608 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 451 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 101 | | | веќе видена

Нов Зеланд но и светот се уште се во шок. Ерупција на вулкан усмрти пет лица, а на осуммина им нема трага. Полицијата соопшти дека покренува со кривична ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Баерн ќе тргнат по Умтити

Од:
До кого (е-маил):
Порака: