Не прескокнувајте загревање пред тренинг ако сакате да видите резултати

Персонален фитнес и кондиционен тренер Душан Проковиќ Големината на мускулите е најголем проблем со што се соочува машката популација. Во последните неколку ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска и министерот за здравство Венко Филипче, денеска во Владата се сретнаа со ...
сите 223 | | | веќе видена

Со изборот на Рашела Мизрахи за член на Извршниот комитет се потврдува дека ВМРО ДПМНЕ е против интеграцијата на Република Северна Македонија во Европската ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не прескокнувајте загревање пред тренинг ако сакате да видите резултати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: