Реал и Барселона во „војна“ за услугите на Руиз


Манчестер јунајтед се споменуваше како потенцијална идна дестинација за Нејмар, колку и да звучи тоа можеби и нереално, сепак медиумите често пишуваа на таа ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот калчолигаш Интер е заинтересиран за францускиот репрезентативец Оливие Жиру. Тренерот Антонио Конте сака да доведе уште еден квалитетен напаѓач и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Килијан Мбапе е ставен во искушение, млдиот Французин има опција да чека трансфер во Реал и да стане нов „галактико“ во 2021 или да ја продолжи верноста кон ...
| | веќе видена | слични

Килијан Мбапе можеби има само 20 години, но може да стане најплатениот играч во светот на фудбалот, Французинот е желба на Реал Мадрид и ПСЖ сака да го задржи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Генералниот инспектор на Министерството за правда на САД, Мајкл Хоровиц, соопшти денеска дека е започната истрага за можно незаконско влијание врз ...
сите 237 | | | веќе видена

Зоран Заев бесрамно од 2015-та па наваму, со години печалеше политички поени со случајот „Монструм“, рече на денешната прес конференција Бојан Стојаноски, ...
сите 171 | | | веќе видена

Образованието во Македонија со тандемот Царовска - Заев е во целосен колапс. Ученици немаат елементарни услови за следење на настава, бојкот на матуранти, ...
сите 482 | | | веќе видена

На денешната 29 собраниска седница ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата не гласаа за законот за пописот на населението и домаќинствата, но тој беше усвоен во Собранието . ...
сите 96 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден денеска ќе потпише десет извршни наредби за борба против коронавирусот, вклучително и наредба фондот за непогоди да се ...
сите 146 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски не очекува промена на позициите на Софија кон Скопје и по изборите во Бугарија на 4 април. Во синоќешното интервју за ТВ Клан, ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал и Барселона во „војна“ за услугите на Руиз

Од:
До кого (е-маил):
Порака: