Мурињо: Роналдо е случај за правење генетички студии, знам што ќе прави на 50 години!


Кристијано Роналдо постигна четири гола на натпреварот со Литванија и со тоа нанижа уште неколку индивидуални рекорди, па поради тоа што новиот блесок му ...
| | веќе видена | слични

Самуел Ето откако објави крај на својата професионална играчка кариера се почесто е дел од светските медиуми со свои изјави за неговото минато. Еден од ...
| | веќе видена | слични

Искусниот португалски стратег, Жозе Мурињо потенцираше дека наскоро ќе се врати во тренерските води. Мурињо е без работа од средината на декември 2018 година ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ утре ќе одржи уште еден протест. Партијата ќе протестира против како што велат мафијата на Зоран Заев која ја урна економијата во Република ...
сите 472 | | | веќе видена

Не се знае колку јавни објекти имаат неисправна инсталација за противпожарна заштита, па затоа приоритет во годинашниот план на Дирекцијата за заштита и ...
сите 132 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Гостивар донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице за кое постои основано сомнение дека сторило кривично ...
сите 79 | | | веќе видена

Колку ќе траат часовите и која ќе биде дозволената максималната бројка на ученици во паралелките во основното и во средното образование ќе одлучува Владата, ...
сите 227 | | | веќе видена

И по седум месеци поранешните вработени на „Тетекс Јарн“ не ги добија платите за месеците февруари и март. Тие во март беа отпуштени со образложение дека ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мурињо: Роналдо е случај за правење генетички студии, знам што ќе прави на 50 години!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: