Тифозите на Интер го начекаа Конте: Кој не скока, тој е за Јуве

2 копии

Интер одлично ја започна новата сезона во Серија А, но наместо тие партии да ги продолжи и во Лигата на шампионите тој одигра само нерешено против Славија ...
| | веќе видена | слични

Разочарувачките 1-1 против Славија Прага во Лигата на шампионите донеле тензија во соблекувалната на Интер, настанала жолчна расправија помеѓу Брозовиќ и ...
| | веќе видена | слични

После одличниот старт во Серија А, Интер одигра лош натпревар во Лигата на шампиони и се спаси од пораз од Славија Прага во последната минута. После лошиот ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Италија пренесуваат дека ремито со Славија Прага во Лигата на шампионите ги донело првите искри во соблекувалната, Марсело Брозовиќ имал ...
| | веќе видена | слични

Интер киксираше на домашен терен ремизирајќи (1-1) со Славија Прага на стартот од Лигата на шампионите. Сето тоа довело до огромна нервоза во соблекувалната на ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 319 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 144 | | | веќе видена

Изминативе три дена е зголемен процентот на позитивни случаи на Ковид-19 од вкупниот број на направени тестови. Според министерот за здравство Венко Филипче ...
сите 138 | | | веќе видена

Еден од главните приоритети на надворешната политика во следниве четири години е унапредувањето на добрососедските односи, а во таа насока недоразбирањата кои ...
сите 346 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тифозите на Интер го начекаа Конте: Кој не скока, тој е за Јуве

Од:
До кого (е-маил):
Порака: