Аргентина конечно убедлива, Бразил изненаден од Перу


3 копии

Младиот голгетер на Челси најави дека не ја отпишува Нигерија како негова репрезентација наместо родната Англија. Пред две години тврдеше дека неговата верност ...
| | веќе видена | слични

Лаутаро Мартинез минатата сезона пристигна во Интер и потпиша петгодишен договор. Првата сезона Аргентинецот не добиваше голема минутажа, но оваа сезона е прв ...
| | веќе видена | слични

Лаутаро Мартинез повторно го сврти вниманието на јавноста по одличната партија во дресот на репрезентацијата на Аргентина на пријателската средба со Мексико. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со новите решенија практично ги обезбедивме сите случаи од СЈО да имаат судска целосна разрешница, изјави заменик-претседател на СДСМ и министерка за одбрана ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Аргентина конечно убедлива, Бразил изненаден од Перу

Од:
До кого (е-маил):
Порака: