Ријана се пофали со Елена Ристеска пред 8 милиони следбеници на „Fenty Beauty“

2 копии

Фолк ѕвездата Цеца најчесто социјалните мрежи ги користи како би ги промовирала своите настапи и нови песни, но овој пат ги изненади фановите со својата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Убавата македонска пејачка Симона Поповска, покажа како изгледа во бикини. Поповска во кратките приказни на „Инстаграм“ сподели фотографија од костим во капење ...
| | веќе видена | слични

Македонската млада пејачка, Антониа Гиговска, постојано ја интригира јавноста со своите необични и уникатни изданија. Овој пат ја промени бојата на косата - ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Кога доаѓа крајот на летото, речиси сите се некако со иста мисла дека брзо поминало. Но, славните Македонки на социјалните мрежи постојано ја поткреваат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 33 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 350 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 317 | | | веќе видена

Две победи над Белорусија и над Словенија, блескав сет против Русија, пораз во нијанси од Финска, објективно слаб натпревар против Турција. Македонските ...
сите 372 | | | веќе видена

Против поранешната специјална обвинителка Катица Јанева биле обезбедени докази дека таа, а не судијата на претходна постапка надлежен за „Империја“, дала ...
сите 313 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ријана се пофали со Елена Ристеска пред 8 милиони следбеници на „Fenty Beauty“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: