Ливерпул во продажба пушти дрес, кој фудбалерите никогаш нема да го носат

Англискиот премиерлигаш Ливерпул во продажба пушти црн дрес, кој фудбалерите никогаш нема да го облечат на официјален натпревар. Црниот дрес е втора верзија на ...
| | веќе видена | слични

Eкипата на Ливерпул во последните две сезони игра одлично и често пати руши рекорди во Премиер лигата. Скоро две недели после натпреварот со Арсенал од ...
| | веќе видена | слични

Еден од најдобрите светски напаѓачи во последните 10-15 години, Луис Суарез се отвори и проговори за еден од најлошите моменти во неговата кариера. Тоа е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Од вчера на целата територија на државата започна да се применува ограничување на движењето во периодот од 16:00 до 05:00 часот.Во текот на изминатото ...
сите 410 | | | веќе видена

Во услови кога работното време на администрацијата е од 08:00 до 14:00 часот и кога вработените одат на работа преку еден ден, министерката за економија, Нина ...
сите 135 | | | веќе видена

Четири лица од Берово, членови на едно семејство се обинети дека свесно го прекршиле полицискиот час во текот на викендот.И покрај тоа што знаеле за мерките ...
сите 324 | | | веќе видена

Владата информира кои институции даваат дозволи во услови на ограничено движење на граѓаните на целата територија на државата и за кои категории на граѓани.Во ...
сите 133 | | | веќе видена

Министерката за финансии, Нина Ангеловска, во емисијата “Економски магазин“ на Алсат телевизија, ја појасни најновата уредба која Владата ја донесе за ...
сите 280 | | | веќе видена

-Локалните штабови се исклучително значајни за справувањето со КОВИД 19, особено во руралните средини, истакна Османи кој воедно е и главен координатор на ...
сите 63 | | | веќе видена

Со вкупно осум од 30 лица кои досега починаа од Ковид-19 во Македонија Куманово е град кој досега има најмногу жртви од коронавирусот кај нас. Вчера јавноста ...
сите 137 | | | веќе видена

Уште еден, нов скандал го тресе инфективното одделение на охридската општа болница откако пациент со знаци на корпна вирус вчера попладне не бил ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ливерпул во продажба пушти дрес, кој фудбалерите никогаш нема да го носат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: