Садио Мане постави неверојатен рекорд во Премиер лигата: Ваква низа тешко дека ќе направи некој друг!

Eкипата на Ливерпул во последните две сезони игра одлично и често пати руши рекорди во Премиер лигата. Скоро две недели после натпреварот со Арсенал од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот тренер на Арсенал, Арсен Венгер го коментираше статустот на Манчестер Јунајтед, изразувајќи дека тимот има потенцијал, но сепак не може да го ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Деновиве продолжува порастот на нови случаи на КОВИД-19. Во текот на вчерашниот ден беа регистрирани 62 нови случаја, но и двајца починати. По олабавување на ...
сите 627 | | | веќе видена

Државата и граѓаните не може да ја платат цената на стравот и калкулациите на ВМРО-ДПМНЕ, изјави Радмила Шекеринска запрашана од новинарите во Битола дали се ...
сите 431 | | | веќе видена

Право да легитимира има само полицијата, поради што во четвртокот е испратено писмо до Комисијата за заразни болести, уште еднаш да се разгледа ваквиот услов ...
сите 479 | | | веќе видена

По известувањето дека сите банки се подготвени да ја реализираат исплатата на паричната помош од социјална и детска заштита, притоа водејќи грижа за заштита на ...
сите 100 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Садио Мане постави неверојатен рекорд во Премиер лигата: Ваква низа тешко дека ќе направи некој друг!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: