Избувна нов пожар кај Сарај


5 копии

Синоќа околу 20:30 часот пожарникари од ТППЕ Велес го изгаснаа пожарот кај велешкото село Ораовец, каде изгрореа десетина хектари ниско стеблеста дабова шума. ...
| | веќе видена | слични
7 копии
8 копии
повеќе

Останато

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 415 | | | веќе видена

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 178 | | | веќе видена

„Ставот на СДСМ и програмска определба на СДСМ е една изборна единица и отворени листи. Знаете дека мораме да разговараме, дискутираме и да дебатираме и со ...
сите 266 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 301 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Избувна нов пожар кај Сарај

Од:
До кого (е-маил):
Порака: