Ѓоковиќ: Скокав од радост по победата на Звезда (ВИДЕО)


По извонредниот настап на мечот против Копенхаген, кога преку пенали, Црвена Звезда дојде до пласман во последното коло од квалификациите за ЛШ, го испофалија ...
| | веќе видена | слични

Дел од српските медиуми објавија информација дека раководството на Јанг Бојс не им продава билети на српските иселеници во Швајцарија, кои сакаат да ...
| | веќе видена | слични

Триумфот на Црвена ѕвезда во неверојатната пенал серија против Копенхаген во главниот град на Данска, израдува многу познати личности од јавниот и спортскиот ...
| | веќе видена | слични

Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ со победа го започна Мастерсот во Синсинати, иако на стартот од мечот имаше и малку проблеми. Квери подобро го започна ...
| | веќе видена | слични

Црвена Звезда ги надмина сите непријатности на гостувањето во Данска и успеа да се пласира во бараж колото за пласман во Лигата на шампионите, но покрај тоа ...
| | веќе видена | слични

Црвена Звезда вчера се пласираше во плеј-офот од Лигата на шампионите посл една од најлудите пенал серии во историјата на фудбалот. Звезда ремизираше 1:1 со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваат обвинувањата на релација власт – опозиција за случајот „Рекет“. За вмро дпмне ,Катица Јанева и обвинителите на сјо повеќе немаат кредибилитет, ...
сите 1138 | | | веќе видена

Околу барањето на претседателот Стево Пендаровски за политичка одговорност, вицепремиерката смета дека Владата не е единствена што има политичка одговорност ...
сите 416 | | | веќе видена

Почитувани граѓани, почитувани претставници на медиумите, На прес конференцијата одржана во белиот дворец на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски призна дека се ...
сите 281 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓоковиќ: Скокав од радост по победата на Звезда (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: