Го запалил интернетот со разголена фотографија од свршеничката: `Нереално е згодна`

Со оглед на тоа дека Џенифер неодамна го прославила роденденот, тешко е да се поверува дека познатата пејачка има 50 години и изгледа толку добро. Пејачката и ...
| | веќе видена | слични

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез повторно предизвика хаос на социјалните мрежи. Како и многупати претходно и овој пат главна причина за хаосот се ...
| | веќе видена | слични

 Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите на себе и својата фигура. Џенифер Лопез е позната во неверојатната фигура на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како и многу пати претходно и овој пат главна причина за хаосот се нејзините фотки на кои популарната Џеј Ло изгледа како вистинска секс бомба. На новите ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез и во петтата деценија зави за една од најзгодните пејачки и каде и да се појави мамаи воздишки. Додека летото се уште трае Џеј Ло се соблече во ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Марија Шерифовиќ ужива на одмор, а многумина коментираат дека на фотографиите кои пејачката ги објавува од летувањето, просто блеска. Дали причината ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 162 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го запалил интернетот со разголена фотографија од свршеничката: `Нереално е згодна`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: