Барселона и ПСЖ договориле дел од условите, Нејмар поблиску до враќање во Шпанија

Денешниот прв состанок меѓу претставниците на Барселона и ПСЖ не завршил со конкретен договор за трансферот на Нејмар, но медиумите во Шпанија тврдат дека е ...
| | веќе видена | слични

Нејмар ги разлути фановите на ПСЖ со самоиницијативното барање кое го достави до клубот за трансфер ова лето, но додека одговорните луѓе на „светците“ работат ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Фудбалерот на Пари Сен-Жермен, Нејмар објави на Инстаграм изјава на познатиот уметник Боб Марли. – Проблемот е што кога сте вистински, тие ве мразат. Кога сте ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 221 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување на Алфа телевизија истакна дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев бега од дебати бидејќи не ...
сите 443 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 220 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 59 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона и ПСЖ договориле дел од условите, Нејмар поблиску до враќање во Шпанија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: