Залудно е лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ, ќе одговараат сите кои постапувале незаконски


СДСМ реагира на соопштението за јавност на ВМРО-ДПМНЕ, а кое се однесуваша на изјавата на премиерот Зоран Заев со која ги навреди припадниците на ЛГБТ ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Официјалните активности на Обвинителството за расветлување на случајот „Рекет“ вчера продолжија со исказ на Бурим Рустеми, третиот обвинител од Специјалното ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, повика на одржување предвремени избори во државата, на прес-конференцијата што ја одржа вчера, ...
| | веќе видена | слични

Тој е третиот обвинител од Специјалното јавното обвинителство (СЈО) кој сведочеше за прашања поврзани со истрагата „Поштенска банка", која ја води тој во СЈО. ...
| | веќе видена | слични

Почитувани граѓани, почитувани медиуми, Мицкоски доживува тотално фијаско, ја почна денешната прес-конференција портпаролот и пратеник на СДСМ, Костадин ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Мицкоски доживува тотално фијаско. Нема да успеваат неговите обиди да ги одбрани криминалите на тајкуните на режимот на ВМРО-ДПМНЕ. Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични

Најавите на Мицкоски за некакви протести не се ништо друго туку последен обид за одбрана на криминалот на режимот, поттикнат од неговиот шеф Никола Груевски.
| | веќе видена | слични
4 копии

„Залудни се обидите на Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ да ги загрозат случаите што се водат против криминалите на режимот и тајкуните создадени во тоа време. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обвинителката која е дел од тимот на Катица Јанева, Ленче Ристовска преку социјалните мрежи испрати интересна порака. Таа без да нагласи за кој е наменета ...
сите 138 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 156 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Иако емоциите и љубовта треба да бидат едноставни, сите знаеме дека тоа не е секогаш така. Сепак, сите луѓе не се исти и некои навистина се посложени од ...
сите 130 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Залудно е лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ, ќе одговараат сите кои постапувале незаконски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: