Ужива во Хрватска: Новак Ѓоковиќ од птичја перспектива (ФОТО)

Бројни фанови му оставија лавина од позитивни коментари… Откако го освои Вимблдон, Новак Ѓоковиќ се одмара во Хрватска заедно со својата сопруга Јелена. Тие ја ...
| | веќе видена | слични

Марија Јовичиќ, сестра на Миодраг Јовичиќ кој со уште три другарки настрада во стравична сообраќајна несреќа во саботата утрината кога се враќале од забава, на ...
| | веќе видена | слични

Братот на Новак Ѓоковиќ, Марко Ѓоковиќ се оженил во тајност. Марко „скокнал во тавче“ со бразилската дизајнерка Летиција Тесари, пренесуваат српските медиуми. ...
| | веќе видена | слични

Роберто Фирмино по тешката сезона е сеуште на одмор. Бразилецот минатата сезона одигра 48 натпревари и постигна 16 гола и стигна до титулата од ЛШ со Ливерпул. ...
| | веќе видена | слични

Црната пантерка како од мајка родена... Славната Наоми Кембел, ненадминливиот топ модел, и денес е жена на која и се восхитува светот поради врвниот изглед, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нов протест против власта, најави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој ги повика граѓаните својот револт против оваа влада да го искажат вечерва во ...
сите 172 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Заев вели дека Бугарите го чувствувале Гоце Делчев како бугарски револуционер. И тоа било факт. И сега, како на некој како него да му објасниш ...
сите 71 | | | веќе видена

Заплашување, сеење страв, политички реваншизам и освета се методи на власта за дефокус на јавност од реалните проблеми во државата и замолчување на политички ...
сите 88 | | | веќе видена

Меморандум за забрзување на процесот на интеграција на Македонија во ЕУ; Меморандум за формирање на Координативен комитет за економска соработка и Техничка ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ужива во Хрватска: Новак Ѓоковиќ од птичја перспектива (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: