ЈА САКААТ СВОЈАТА СЛОБОДА: Овие 3 хороскопски знаци сакаат врска, но и доволно простор

Дури и кога се во најсреќна врска, некои луѓе сакаат да имаат време за себе и тоа воопшто не значи дека не се вљубени во својот партнер. Според астролозите, ...
| | веќе видена | слични

 Љубомората е негативна, но сосема природна емоција која понекогаш не успеваме да ја контролираме. Во одреден момент од животот сите сме почувствувале ...
| | веќе видена | слични

 Што ве очекува денес? Како ќе ви мине овој четврток? Што ви предвидуваат ѕвездите? Какви случувања ќе има на вашата агенда денес? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
5 копии

 Какви новости ви носи дневниот хороскоп? На што треба да обрнете внимание денес? Какви лекции ќе научите од старите пријатели и новите колеги? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски изрази длабок сомнеж дека Катица Јанева и Бојан Јовановски сами можеле да рекетираат бизнисмени за милионски суми ...
сите 265 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 165 | | | веќе видена

МВР во соработка со надлежните институции активно преземаат мерки и активности со цел утврдување на лица и компании што се инволвирани во нелегална трговија со ...
сите 193 | | | веќе видена

Двајца сведоци предложени од обвинителството во предметот „Таргет Тврдина” примиле пари од Специјалното јавно обвинителство (СЈО) за работен ангажман, обвинија ...
сите 48 | | | веќе видена

Социјалдемократите вечерва почнале со кроењето на пратеничките листи, со кои ќе настапат на претстојните парламентарни избори, дознава Фактор. Според нашите ...
сите 176 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЈА САКААТ СВОЈАТА СЛОБОДА: Овие 3 хороскопски знаци сакаат врска, но и доволно простор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: