Ким прошета низ Лос Анџелес „завиткана“ во весник и по апостолки (фото)

 Само Ким има храброст да се појави во здолниште и чанта со принт од весник, обична бела маичка и апостолки на штикла... Ким Кардашијан секогаш изненадува со ...
| | веќе видена | слични

Во текот на летните горештини воопшто не е едноставно да изгледате уредно на работното место, а притоа да се чувствувате и пријатно. Сепак, она што ...
| | веќе видена | слични

Летото е совршен период за целосно бели комбинации. И од практичен и од естетски аспект, монохроматските бели аутфити се секогаш добра идеја како да изгледате ...
| | веќе видена | слични

 Уличната мода во скандинавските земји наметнува стил кои блогерките очигледно со задоволство го прифаќаат – апостолки во секојдневни комбинации. Уште ...
| | веќе видена | слични

 Високите температури сигурно ви претставуваат тешкотија при комбинирањето на деловни комбинации. Смислувањето стилски деловни комбинации во кои нема да ...
| | веќе видена | слични

Еден модел на здолниште, комбинирано на неколку различни начини – практично решение за секогаш свеж изглед. Како пример го земавме здолништето со животински ...
| | веќе видена | слични

Иако летото асоцира на еднобојни или цветни здолништа, оваа сезона трендот наложува нешто посмели принтови. Сè повеќе девојки и жени во своите летни комбинации ...
| | веќе видена | слични

Останато

Основното јавно обвинителство Охрид поднесе предлог за издавање казнен налог против 43-годишен жител на Скопје со престојувалиште во Охрид заради продолжено ...
сите 533 | | | веќе видена

Градоначалникот на Струмица Коста Јаневски, доцна синоќа се обрати до струмичани со, како што рече, најголема молба да ги почитуваат мерките за заштита од ...
сите 80 | | | веќе видена

Вкупно 82 здравствени работници во Македонија се заболени од Ковид-19, а најголем број од заразените се на возраст меѓу 50 и 59 години, соопштуваат од ...
сите 540 | | | веќе видена

Владата направи измена на Уредбата за поддршка на работодавачите од приватниот сектор погодени од здравствената економска криза, заради исплата на плати за ...
сите 367 | | | веќе видена

Со вкупно осум од 30 лица кои досега починаа од Ковид-19 во Македонија Куманово е град кој досега има најмногу жртви од коронавирусот кај нас. Вчера јавноста ...
сите 209 | | | веќе видена

Министерствата за внатрешни работи и здравство предлагаат за престојните велигденски празници, полицискиот час во државата, воведен заради пандемијата корона ...
сите 184 | | | веќе видена

Може да биде и тешко да се исполни условот за задржување на сите вработени до септември кој го бара државата од фирмите за да им субвенционира минимална плата ...
сите 238 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ким прошета низ Лос Анџелес „завиткана“ во весник и по апостолки (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: