Облечени во комплетно бели комбинации е секогаш добра идеја во лето


Летото е совршен период за целосно бели комбинации. И од практичен и од естетски аспект, монохроматските бели аутфити се секогаш добра идеја како да изгледате ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Иако секое лето се појавуваат некои нови трендови на чевли во кои се заљубува модниот свет, еден безвременски модел не изглегува од мода веќе со децении. ...
| | веќе видена | слични

 Со фармерки, фустанче или деловен аутфит – еспадрилите на полна пета се идеален избор за летни обувки. Еспадрилите се безвременски моден додаток кои совршено ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вкупно 82 здравствени работници во Македонија се заболени од Ковид-19, а најголем број од заразените се на возраст меѓу 50 и 59 години, соопштуваат од ...
сите 638 | | | веќе видена

- За нашите животи да се вратат во нормала со истиот интензитет ќе биде потребен период на адаптација, за да спречиме втор пик во процесот на олабавување на ...
сите 192 | | | веќе видена

Владата направи измена на Уредбата за поддршка на работодавачите од приватниот сектор погодени од здравствената економска криза, заради исплата на плати за ...
сите 222 | | | веќе видена

Министерствата за внатрешни работи и здравство предлагаат за престојните велигденски празници, полицискиот час во државата, воведен заради пандемијата корона ...
сите 235 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Охрид поднесе предлог за издавање казнен налог против 43-годишен жител на Скопје со престојувалиште во Охрид заради продолжено ...
сите 287 | | | веќе видена

Земјоделците ќе можат да ги обавуваат работните обврски на своите земјоделски површини и за време на забраната за движење без да вадат дозвола, додека ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Облечени во комплетно бели комбинации е секогаш добра идеја во лето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: