Клоп: 60 бода – тоа е лудост, горд сум на тимот

Реал Мадрид како што се наведува е подготвен да го ангажира германскиот стратег, Јирген Клоп на крајот од оваа сезона. Како што пренесува шпански Дон Балон, ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид наводно е подгтовен да го ангажира германскиот стратег, Јирген Клоп на крајот од оваа сезона. Како што пренесува шпанскиот „Don Balon“, Реал ќе се ...
| | веќе видена | слични

Јирген Клоп на најдобар можен начин го најави натпреварот меѓу Ливерпул и Кристал Палас на „Енфилд Роуд“, испраќајќи му потпишано писмо на 104-годишниот верен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев рече дека на следните изборни листи на СДСМ 50 отсто од кандидатите ќе бидат жени. „Ние сме предводници на концептот 50-50 на застапеност ...
сите 509 | | | веќе видена

Протестот на судската администрација повторно ги отвори прашањата за функционирањето и ефикасноста на македонското судство. Нивните барања добија јавна ...
сите 140 | | | веќе видена

Макпетрол АД Скопје и Владата ќе склучат спогодба со која вонсудски ќе се завршат судските спорови во врска со ГА-МА АД Скопје, соопштуваат од дистрибутивната ...
сите 153 | | | веќе видена

Нашата програма ќе се базира на работа, работа и само работа на сите полиња исто како да го имаме добиено датумот, исто како да бркаме исполнување на сите ...
сите 155 | | | веќе видена

Во комбинатот ОХИС во Скопје има „хемиска бомба“ од околу осум тони жива, која десетина години е оставена да тече по погонот за електролиза, да испарува во ...
сите 136 | | | веќе видена

Полесна трговија, минување на стока без царини и чекање, патување без пасоши, полесно вработување во Србија, Македонија и Албанија за граѓаните на тие земји се ...
сите 269 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп: 60 бода – тоа е лудост, горд сум на тимот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: