Раул: Шего беше совршен, не ни дозволи да се вратиме

2 копии

Селекторот на македонската ракометна репрезентација, Раул Гонзалес најави дека неизвесна е неговата иднина околу тоа дали ќе остане на селекторското место. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Македонскиот селектор Раул Гонзалес, поради начинот на кој игра репрезентацијата на Светското првенство, добива сè повеќе критичари. Најмногу забелешки имаат ...
| | веќе видена | слични

И секако веднаш лавина критики, незадоволство поради лошите перформанси на играчите, тактичките замисли на селекторот Раул Гонзалез кои засега не вродуваат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Додека Берлин притиска, Париз бара ново пристапување во преговорите. Ќе има ли компромис ? Ќе донесе ли Европски Совет одлука за парелелно имплементирање на ...
сите 470 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 220 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Раул: Шего беше совршен, не ни дозволи да се вратиме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: