Mицкоски: Полицијата на министерот за тортура Спасовски упадна во домовите на активисти на ВМРО-ДПМНЕ


Министерот за прогон и тортура Спасовски со политички контролираниот дел од полицијата (значи не оние чесни полицајци кои работат за плата,туку оние на кои им ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Човекот којшто го лаже, краде и продава својот народ и својата држава нормално е да бега од јавно соочување со лидерот на опозицијата, порача портпаролот на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Господине Заев, така и си мислевме, дека ќе избегате од ТВ ДУЕЛ. Човекот кој што го лаже, краде и продава својот народ и својата држава, нормално е да бега од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

ВМРО-ДПМНЕ уште еднаш јавно го повика премиерот Зоран Заев на ТВ дуел, кој го побара лидерот на партијата Христијан Мицкоски на протестниот марш пред Владата ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Премиерот Зоран Заев денеска уште еднаш повтори дека прифаќа телевизиски дуел во кое било време и во кој било медиум со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејбук профил уште еднаш го повика лидерот на СДСМ и премиер, Зоран Заев на телевизиски дуел. Според ...
| | веќе видена | слични

Премиерот на Македонија Зоран Заев рече дека прифаќа ТВ дуел со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, но само доколку претходно се изјасни за Договорот од ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот премиер Зоран Заев прифати ТВ-дуел со лидерот на опозицијата Христијан Мицксоки но само ако тој го објави својот став за Преспанскиот договор ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обезбедените видеа и аудио-атеријали се само за овој случај што го отворивме сега, за овие двајца осомничени. А понатаму во истрагата дали ќе се појават докази ...
сите 303 | | | веќе видена

Зоран Заев и неговиот клан секојдневно продолжуваат да го понижуваат народот. Како што беше Заев осомничен за Поткуп, а Зоран судски реформатор, така ...
сите 123 | | | веќе видена

Неименуван американски претставник, задолжен за одбранбени прашања, за американските медиуми кажал дека „САД се сомневаат дека Иран веќе запленил танкер со ...
сите 127 | | | веќе видена

Притворениот Бојан Јовановски алијас Боки 13, наводно, поради безбедносни и здравствени причини, е сместен во Хашкото одделение во затворот, потврдуваат од ...
сите 524 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Руските комичари Вован (Владимир Кузнецов) и Лексус (Алексеј Стољаров) во пресрет на претседателските избори во Украина три пати разговарале со косовскиот ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Mицкоски: Полицијата на министерот за тортура Спасовски упадна во домовите на активисти на ВМРО-ДПМНЕ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: