Тамара шокира со необичното име за нејзиниот син


2 копии
3 копии

„Ми го прекрстивте бебето“, нервозна е Тамара Тодевска, пејачката која заедно со сестра си, Тијана, учествува во кампањата на Владата „Излези ЗА“ промена на ...
| | веќе видена | слични

Цеца Ражнатовиќ во текот на кариерата снимила бројни дуети и тоа најчесто со колегите со кои приватно се дружи. Меѓутоа, еден, коој беше исклучително популарен ...
| | веќе видена | слични

На крајот не дошло до соработка со Цеца, а овој хит на крајот момчињата од групата го отпеале со Тамара Тодевска. -Бевме во преговори со Цеца. Поради некои ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 286 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 212 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тамара шокира со необичното име за нејзиниот син

Од:
До кого (е-маил):
Порака: