Виндсурфинг титулите за Ван Ријселберге и Пикон

2 копии

Аргентинецот кој освои сребрен медал во Рио, Хуан Мартин Дел Потро полека се враќа во препознатливата форма. По долгата пауза поради повреда, Аргентинецот се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Прославениот британски тенисер Тим Хенман, смета дека со освоеното злато на ОИ, Енди Мареј ќе си го зацементира местото за најдобар британски тенисер во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бојан Стојаноски од ВМРО-ДПМНЕ во емисијата 24 анализа истакна дека вчерашното гласање за доверба на владата е само обид да се дисциплинира она мнозинство. ...
сите 281 | | | веќе видена

Да се внимава на наративот и да се избегнуваат провокации. Да се практикуваат европските вредности, а сојузништвото во НАТО и очекуваната блиска соработка во ...
сите 190 | | | веќе видена

На темата за која Георгиевски излезе јавно, Бучковски изјави дека за истото се разговарало меѓу нив уште пред тој да биде именуван за специјален претставник на ...
сите 190 | | | веќе видена

РАСТЕ БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ СО КОРОНАВИРУСОТ Според неделниот извештај на Институтот за јавно здравје во периодот од 22 до 28 февруари 2021, тестирани се вкупно ...
сите 443 | | | веќе видена

Националниот координатор за интеркултурализам, едно општество, развој на културата и меѓуресорска соработка, Роберт Алаѓозовски, заедно со Јасмина Ѓоргиева, ...
сите 417 | | | веќе видена

Претседателката на „Транспаренси интернешенел Македонија“, Слаѓана Тасева, е скептична дека поранешниот директор на Управата за безбедност и контраразузнавање ...
сите 328 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје до Основниот кривичен суд Скопје поднесе предлог за определување мерка притвор за уште едно лице, за кое е поведена ...
сите 356 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Виндсурфинг титулите за Ван Ријселберге и Пикон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: