ЛАЗАРОВ: Треба да останеме во самиот европски врв


2 копии
повеќе

Останато

Пет хеликоптери во овој момент ќе полетаат кон Пехчево, соопшти директорот на ЦУК Стојанче Ангелов. Утринава беше испратен само еден со цел да направи ...
сите 284 | | | веќе видена

Пожарникарски екипи денеска имаа две интервенции во Челопек, во Општина Старо Нагоричане, информираат надлежните од РЦУК Куманово и од противпожарната единица ...
сите 248 | | | веќе видена

Американските медиуми пренесуваат дека голем број млади невакцинирани лица завршуваат на одделенијата за интензивна нега ширум болниците во САД зошто се ...
сите 581 | | | веќе видена

Се снимал како пука со пиштол, па завршил во протвор. Полицајци од СВР Куманово го лишиле од слобода И.С. од липковското село Опае, поради пукање од огнено ...
сите 335 | | | веќе видена

По наредба на премиерот Стефан Јанев, Бугарија испраќа поддршка за справување со пожарите што избија на територијата на Република Македонија објави бугарската ...
сите 203 | | | веќе видена

На партиски собири дел од членството на актуелната директорка на Инфективната клинка, Милена Стевановиќ, веќе ѝ се обраќа со „градоначалничке“, брифираат ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЛАЗАРОВ: Треба да останеме во самиот европски врв

Од:
До кого (е-маил):
Порака: