Познати навивачите кои го фрлија знамето

Фудбалската федерација на Македонија донесе итна одлука со која им се забранува на навивачите на Шкендија организирано патување и присуство на натпреварите кои ...
| | веќе видена | слични

Министерството за внатрешни работи откри дел од хулиганите навивачи на Шкендија кои го фрлија македонското државно знаме во Кичево. Од полицијата велат дека се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Директорката на Националната агенција за европски образовни програми и мобилност, Лидија Димова, во гостувањето во „Стадион“ на Канал 77, рече дека ...
сите 360 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев прими делегација на Сојузот на борците, предводена од претседателот на главниот одбор на сојузот, Никола Стојаноски, придружуван од ...
сите 152 | | | веќе видена

Состанотот на Заедничката мешовита комисија заврши со минимален напредок, е размислувањето на Бугарија откако таму се вратија членовите од бугарска страна во ...
сите 455 | | | веќе видена

Во град во источна Кина, властите започнаа експериментална програма за вакцинација против коронавирус, иако вакцината не ја помина последната фаза од ...
сите 142 | | | веќе видена

Следната недела во земјава треба да пристигне пратката од 4.000 брзи ковид тестови. Пет компании чии тестови имаат зелено светло од СЗО се во игра за од нив да ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познати навивачите кои го фрлија знамето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: