Струјата од утре поскапа за 3,5 проценти


3 копии
2 копии

Либерализацијата на пазарот со електрична енергија ќе направи заштеда во стопанството од 14 милиони евра. Според снабдувачите, само во првата година сметките ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Досега нема проблеми во имплементацијата на втората фаза од либерализацијата на пазарот на електрична енергија и постои добра соработка меѓу клучните учесници ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 520 | | | веќе видена

Трамп последен пат и се обрати на јавноста во својство на претседател на САД во воздухопловната база Ендрус, каде што се прости од нацијата со проштален говор, ...
сите 268 | | | веќе видена

Фото:РФМ Слично како и Мартин Томовски, селекторот Данило Брестовац беше разочаран од конечниот исход на натпреварот против Словенија во главата фаза на ...
сите 201 | | | веќе видена

ЗА ПРЕТСТОЈНИОТ ПОПИС СЕ СПОМЕНУВААТ ПРОЦЕНТИ Додека во Собранието е блокирано носењето на Законот за попис во јавнста нараснуваат дебатите за тоа какви ...
сите 195 | | | веќе видена

Амбасадорот на Чешката Република, Мирослав Томан денеска рече дека ќе треба да се причекаат насоките од Европската комисија за тоа како и колку вакцини ќе ...
сите 345 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Струјата од утре поскапа за 3,5 проценти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: