Утре пороен дожд и грмежи

Времето во Македонија утре ќе биде променливо облачно и нестабилно со пороен дожд и грмежи. Локално ќе има појава на невреме со засилен ветер, силни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Времето во Македонија утре ќе биде сончево и топло и ќе дува слаб ветер од северен правец. Температурата ќе се движи од 31 до 38 степени, а во вториот ден од ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Времето утре во Македонија ќе биде сончево и топло. Температурата ќе се движи од 31 до 39 степени. Времето утре во Македонија ќе биде сончево и топло. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче во изјава за Сител, информираше за заедничкиот состанок на Комисијата за заразни болести со претставници на ...
сите 466 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утре пороен дожд и грмежи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: