Претепана 28 годишна жена од мажот и неговите родители

2 копии
3 копии

„19 годишникот и малолетникот биле затекнати во тетовското село Синичане, и двајцата од истото село, како поставуваат пропагандни материјали за кандидат за ...
| | веќе видена | слични

Денеска во 01.05 часот полициски службеници од СВР-Тетово постапиле по пријава дека лица кои биле со патничко моторно возило, во тетовски села, во период на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Две лица од тетовско со лепење плакати за кандидат за претседател го прекршиле изборниот молк. Министерството за внатрешни работи информираше дека утрово во ...
| | веќе видена | слични

„На 23 април 2024 година во 01.05 часот, полициски службеници од СВР Тетово презеле акција, откако било пријавено во полицијата дека во тетовските села лица во ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Државната изборна комисија денеска, на 105. седница која е во тек, ги објавува конечните резултати за распределба на мандатите за пратеници по изборни едници ...
сите 249 | | | веќе видена

Израелските сили, исто така, зазедоа дел од теренот во Рафа, јужен град во близина на египетската граница, кој е преполн со раселени луѓе. Израелската војска ...
сите 420 | | | веќе видена

Ахмети, не губи контрола, биди смирен, терај сo мултиетничката коалиција и биди конструктивна опозиција, му порача коалицијата Вреди на лидерот на ДУИ, Али ...
сите 130 | | | веќе видена

По три часа заврши состанокот на претседателството на Демократска унија за интеграција (ДУИ) во нивното седиште во тетовска Мала Речица, по што беше најавено ...
сите 44 | | | веќе видена

„Не забораваме и на другите правци на битките, освен на Харков: Краматорск, Покровски, Кураково, јужните правци - каде и да е тешко нашите сили му пружаат ...
сите 285 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претепана 28 годишна жена од мажот и неговите родители

Од:
До кого (е-маил):
Порака: