(Видео) По трипл-дабл за Јокиќ и Дончиќ, Леброн и Лејкерси ги победија Клиперси


Леброн Џејмс доминираше во победата на ЛА Лејкерс во градската пресметка со Клиперси, а Никола Јокиќ и Лука Дончиќ во победите на своите тимови забележаа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Тимот на Голден Стејт во неделата навечер доживеа еден од најтешките порази во својата историја откако на гости кај Бостон беа поразени со 52 разлика (140:88). ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Врховниот водач ајатолахот Али Хамнеи ги водеше молитвите за време на прошталната церемонија за починатиот претседател и седум други, меѓу кои и министерот за ...
сите 347 | | | веќе видена

Атентаторот на словачкиот премиер Роберт Фицо имал организација под името „Словачка без насилство, пишуваат медиумите во Братислава. Уште се дознава дека ...
сите 494 | | | веќе видена

На видеото се гледаат жените, сите членови на израелските одбранбени сили (ИДФ), наредени до ѕид и нивните раце се врзани. Лицата на некои се модри и крвави. ...
сите 381 | | | веќе видена

Зијадин Села од Алијанса за Албанците во интервју за Трилинг по изборите и изборните резултати и случувања, вели дека се работи за изборен инжинеринг и ...
сите 232 | | | веќе видена

Дисциплинска одговорност за службено лице кое извршило регистрација на моторно возило без присуство на сопственикот и три лица кои не ги констатирале ...
сите 50 | | | веќе видена

Очекуваме дека Северна Македонија ќе продолжи по европскиот пат, кажа заменик-помошникот секретар на САД во заминување и специјален претставник за Западен ...
сите 388 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) По трипл-дабл за Јокиќ и Дончиќ, Леброн и Лејкерси ги победија Клиперси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: