Нови цени на бензинот од полноќ

Словенечката влада ги усвои измените на Регулативата за формирање на цените на одредени нафтени деривати, со кои благо се зголемува максималната дозволена ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Владата на Србија ја ограничи цената на брашното во малопродажба, како и производствената цена на брашното од типот Т 400 мазно и типот Т 500. „Трговците на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Регулаторната комисија за енергетика излезе со нови цени за горивата, почнувајќи од 23.02 на полноќ. Според одлуката, малопродажните цени на бензините ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Граѓаните се загрижени од претстојното одмрзнување на цените на храната, намалените енергетски субвенции и постојаниот, иако благ пораст на дериватите и со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефот на Дирекцијата за комуникации на турското претседателство Фахретин Алтун соопшти дека Ердоган имал телефонски разговор со палестинскиот претседател ...
сите 435 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ) и Самостојниот синдикат на новинарите и медиумските работници (ССНМ) изразуваат сериозна загриженост за ...
сите 221 | | | веќе видена

Барам од сите вас, на 24-ти овој месец, масовна политичка мобилизација, уште во првиот изборен круг да покажеме дека сме за нормална, напредна и европска ...
сите 279 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по митингот во Гостивар вечерва објави дека со заокружување на број 2 на 24 април за Силјановска Давкова, Македонија ...
сите 307 | | | веќе видена

Гордана Силјановска Давкова, кандидат за претседател на Македонија од коалицијата предводена од ВМРО-ДПМНЕ се огласи на социјалноите мрежи по митингот во ...
сите 134 | | | веќе видена

Toa што кандидатот на владејачката партија на централно ниво, СДСМ, Стево Пендаровски и на владејачката партија на локално ниво, ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нови цени на бензинот од полноќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: