“СИТЕ ЗУМИРАВТЕ?“: Ирина Шајк позираше во разголено издание, а фотографиите предизвикаа бурни реакции (ФОТО)

Една од најпознатите и најуспешните манекенки во светот, Ирина Шајк во новата фотосесија за насловната страница на едно познато списание остави малку на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Селена Гомез за првпат призна дека направила естетска процедура или корекција. Имено, таа откри дека отишла на третман со ботокс. Таа зборуваше за ова за време ...
| | веќе видена | слични

57-годишната актерка објави фотографија на Инстаграм на која позира во жолто бикини и го додаде хаштагот #sundaymood. Фотографијата за само еден ден од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Селма Хајек никого не остава рамнодушен, особено кога ќе објави фотографија на Инстаграм. Покрај актерската кариера, оваа 57-годишна убавица секогаш наоѓа ...
| | веќе видена | слични

Селма Хаек никого не остава рамнодушен, особено кога објавува фотографии на социјалната мрежа Инстаграм. Покрај неверојатната актерска кариера, оваа 57-годишна ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Селма Хаек минатото лето ги воодушеви своите фанови со фотографии во бикини, а сега уште еднаш се пофали дека ужива на плажа. 57-годишната актерка објави ...
| | веќе видена | слични

Фотографија од Хилари Даф во теретана деновиве стана вирална, а очигледно е зошто – поради нејзините мускули. Фотографијата има 40 милиони прегледи ...
| | веќе видена | слични

Фотографија на Хилари Даф во хеланки и топ за теретана е објавена на профилот на „Daily Loud“ на „X“, кој вообичаено објавува вести од шоубизот, а за неколку ...
| | веќе видена | слични

Веста дека пејачката Селена Гомез има ново момче привлекла огромно внимание. Многу од нејзините фанови со нетрпение го очекувале моментот кога Селена Гомез ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 558 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 606 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 159 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на ВМРО-ДПМНЕ, професорката Гордана Силјановска Давкова вечера одржа митинг во Велес. -Ги нема сликите низ весниците кои се најдобар ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“СИТЕ ЗУМИРАВТЕ?“: Ирина Шајк позираше во разголено издание, а фотографиите предизвикаа бурни реакции (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: