Мбапе во Франција поплатен од Меси


Килијан Мбапе предизвика скандал со својата објава која ја имаше на социјалните мрежи, а со која директно го нападна дејствувањето на клубот во текот на ...
| | веќе видена | слични

Новинарот Еду Агире во емисијата „Ел Чирингито“ објави дека Килијан Мбапе жали што го обновил договорот со ПСЖ и доколку работите зависат само од него, уште ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Италијанскиот селектор, Роберто Манчини во изминатиов период, години се обидува да промовира нови имиња во националниот тим, играчи кои се дури и надвор од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пари Сен Жермен минува низ криза по елиминацијата од Баерн Минхен во Лигата на шампионите, односно тие порази оставија последици врз екипата која загуби два ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо исто така е во игра за тренерското столче на „Стемфорд Бриџ“, Тод Боли размислува по трет пат да го врати Португалецот во Челси. Англија „Сините“ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На Килијан Мбапе не му се допаѓа да се гледа како играч кој се става себеси над ПСЖ. Поради оваа причина, напаѓачот го критикуваше видеото на парискиот клуб ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јужниот тек на реката Дњепар најверојатно ќе се врати во нивото на својот брег до 16 јуни, откако неделава беше крената во воздух браната Каховка што ...
сите 403 | | | веќе видена

Центарот за управување со кризи (ЦУК) ја координира работата на институциите. Се слушнав со градоначалникот на Делчево и веднаш нашите служби, дежурниот ...
сите 109 | | | веќе видена

Времето денеска претпладне беше сончево со променлива облачност, а од пладневните часови ќе биде нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер, ...
сите 199 | | | веќе видена

Упатувам апел за национално единство кое и треба на Македонија. Време е да се обединиме околу најважната работа, а тоа е како да опстоиме како држава и како да ...
сите 894 | | | веќе видена

Вагнер беше обвинет за поттикнување анархија на линиите на фронтот на Русија, откако еден од воените команданти на Кремљ тврдеше дека платениците на Пригожин ...
сите 51 | | | веќе видена

Вчера во 20.30 часот, полициски службеници од СВР Тетово го лишиле од слобода Р.Л.(41) од тетовско село, соопшти МВР. „Тој се сомничи дека се самозадоволувал ...
сите 397 | | | веќе видена

Осомничениот за нападот со нож врз деца и постари лица во градот Анеси на француските Алпи е префрлен во истражен затвор каде што ќе биде задржан во очекување ...
сите 63 | | | веќе видена

Голем број познаници, пријатели и колеги денес дојдоа во Македонскиот народен театар и се простија од актерот Трајче Ѓорѓиев. Комеморацијата започна со исечоци ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мбапе во Франција поплатен од Меси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: