Пресмешна снимка од наводниот сопственик на Ал Нарс: „Дадов 200 милиони евра за Роналдо, а тој знае само да вика „Сиу`“

Не е јасно дали станува збор за шега или навистина на снимката е еден од претседателите на арапскиот клуб. Засега доаѓањето на Кристијано Роналдо во Саудиска ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Турскиот репрезентативец Мерих Демирал се обидува да им помогне на своите сонародници во делот кој претрпе најголеми последици од силниот земјотрес, а за тоа ...
| | веќе видена | слични

Мерих Демирал беше дел од Јувентус додека Кристијано Роналдо беше главна ѕвезда во тимот од Торино, па тоа му овозможило да има и специјален дрес во својата ...
| | веќе видена | слични

Рио Фердинанд беше против заминувањето на Кристијано Роналдо од Манчестер Јунајтед, но кога ситуацијата стана неподнослива, и самиот посочи дека најдобро ќе ...
| | веќе видена | слични

Луис Густаво вели дека сите во Ал Наср ќе имаат корист од Кристијано Роналдо но додава дека ривалите сега ќе гинат на теренот со цел да се покажат во подобро ...
| | веќе видена | слични

Луиз Густаво своевремено беше бразилски репрезентативец и беше сигурен стартер во првиот тим на Баерн Минхен, но сега повторно се најде во центарот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако беше намалена цената на лебот на 33 денари, поевтинија тестенините и млечните производи, а пред престојните празници се замрзна и цената на јајцата. ...
сите 213 | | | веќе видена

Во медиумите во Македонија бледо помина информацијата што ја објави министерот за надворешни работи Бујар Османи дека се формирал некаков „КВАД 100% во кој ...
сите 270 | | | веќе видена

Денес премиерот Димитар Ковачевски повторно беше да пазари во макерт и да ги провери цените на некои од производите. Додека пазареше му пријде една пензионерка ...
сите 49 | | | веќе видена

Секој од судиите кои учествуваа во застарувањето на овој и сите други случаи на високи функционери е криминалец на исто рамниште со Мијалков. Се додека не се ...
сите 139 | | | веќе видена

Русија ќе продолжи да ги информира Соединетите држави за нивните ракетни тестови и покрај суспензијата на учеството во Новиот договор СТАРТ за ограничување и ...
сите 221 | | | веќе видена

Австрија изразува постојана и силна поддршката за евроинтеграцискиот процес на Северна Македонија, но од самата земја зависи кога ќе ги почне следните чекори ...
сите 250 | | | веќе видена

Телеметриската сеизмолошка мрежа на Република Северна Македонија, со станици во Скопје, Валандово, Охрид, Штип и Пехчево, одржувана од Сеизмолошката ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пресмешна снимка од наводниот сопственик на Ал Нарс: „Дадов 200 милиони евра за Роналдо, а тој знае само да вика „Сиу`“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: