Клоп за ѕвездата која со многу работа го исполни потенцијалот: Многу го сакав, но тој го избра Реал

Јирген Клоп имаше шанса да соработува со многу талентирани фудбалери во Борусија Дортмунд и Ливерпул, но сепак не доби шанса да го води големиот талент кој ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ливерпул го декласираше Ренџерс во второто полувреме и славеше со неверојатни 1:7 во Шкотска, што воедно значеше прва победа за тимот на Јирген Клоп на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Јирген Клоп се соочува со доста проблеми во Ливерпул во оваа сезона, многу играчи се повредени, играчите се под ниво и сето тоа носи нервоза, па така ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Диди Хаман беше прилично долг во својата последна анализа за „Ток Спорт“ и нагласи дека гледа први значи за крај на една ера во Ливерпул, став кој очигледно ...
| | веќе видена | слични

Eкипата на Ливерпул во овој момент игра ужасна сезона во Премиер лигата и клубот се наоѓа на 10. позиција. Иако имаше промени во играчкиот кадар во текот на ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул се наоѓа во огромна резултатска криза, тимот што лани до самиот крај на сезоната атакуваше на четири трофеи (на крајот освои само два) само неколку ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бугарија може дома да прави што сака, а битката треба да ја бие пред ЕУ. Не е првпат Бугарија да донесе декларација со осуда за Македонија, вели во интервју ...
сите 659 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 274 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 255 | | | веќе видена

Надлежните не откриваат имиња, но на 14 бугарски државјани во сабота нема да им биде дозволен влез во државата доколку се обидат да присуствуваат на ...
сите 159 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски бидејќи не ги обелоденуваат агентурните мрежи и финансиери на бугарските клубови тие директно работат за нив. Пендаровски не може да ...
сите 362 | | | веќе видена

Денеска попладне и во текот на ноќта ќе има повремени врнежи кои ќе бидат претежно од снег со слаб до умерен интензитет. До изутрина на планините снежната ...
сите 222 | | | веќе видена

Рускиот претседател Владимир Путин за време на денешниот говор по повод 80-годишнината од решавачката битка за Сталинград, денешната борба против Украина и ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп за ѕвездата која со многу работа го исполни потенцијалот: Многу го сакав, но тој го избра Реал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: