Приведен дилер во Скопје, при претрес во неговиот дом пронајдена марихуана


2 копии
4 копии
2 копии
2 копии

На 05.10.2022 околу 19:30 часот на ул.„Костурски херои“ во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода Ш.Е.(41) од Скопје, затоа што на ...
| | веќе видена | слични

Денеска (06.10.2022) од 07.00 до 12.00 часот на подрачјето на СВР Тетово спроведена е засилена акциска контрола на возила кои вршат јавен превоз на патници ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На 27.11.2022 околу 05:10 часот во близина на крстосница „Богородица“ на локалниот пат Гевгелија – Богданци, полициски службеници од Полициската станица за ...
сите 493 | | | веќе видена

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Kонтроверзниот украински бизнисмен Олександар Онишченко за Сител вели дека сите документи со кои го добил македонското државјанство се легални. Онишченко ...
сите 296 | | | веќе видена

Откако повеќе од еден месец, премиерот, министрите, владините и партиските функционери од СДСМ шетаа и се среќаваа со граѓаните во сите градови во земјава, ги ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Приведен дилер во Скопје, при претрес во неговиот дом пронајдена марихуана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: