Од 2012 година Модриќ постигнал 51 гол, а само еднаш загубил

Родриго Силва де Гоес, или попознат само како Родриго побара од „Панини“ да направи корекција и да го вклучи во албумот со сликички за Светското првенство во ...
| | веќе видена | слични

6025 Малме – Унион Берлин (18:45 ч.) Унион Берлин е лидер во германската Бундеслига, но во Лигата на Европа игра очајно и по првите две кола не само што не ...
| | веќе видена | слични

ВИНСЕНТ МАНЕРТ, ДИРЕКТОР НА БРИЖ, НАЈПРИЈАТНОТО ИЗНЕНАДУВАЊЕ СЕЗОНАВА ВО ЛШ Она што се обидуваме да го направиме е да не избираме меѓу кокошката и јајцето, ...
| | веќе видена | слични

Возбудувањата во европските натпреварувања продолжуваат со мечевите во Лигата на Европа и Конференциската лига. Во денешната понуда од Квотите на денот, петте ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Проблемот во Град Скопје не е во советот, туку во игнорантниот и арогантен однос на градоначалничката.Ова го вели Теодора Крстевска од коалицијата „Движење ...
сите 347 | | | веќе видена

Откако македонскиот сликар Илија Пенушлиски, побара неговото дело „Галичник“ да го нема вво Бугарскиот Културно-информативен центар во Скопје, истото денеска ...
сите 272 | | | веќе видена

Украинскиот претседател, Володимир Зеленски, изјави дека не сака да гледа како Израел балансира меѓу Украина и Русија, пишува „Тајмс оф Израел“. Говорејќи на ...
сите 373 | | | веќе видена

Болницата АџиБадем Систина сподели трогателна приказна за тоа како големиот лекар, проф.д-р Јовица Угриновски, го спаси животот на едно мало момче. Д-р ...
сите 44 | | | веќе видена

Оливер Лукаровски, Зарко Милошевски и Зоран Ангеловски се имињата кои се во трка за шеф на Агенцијата за национална безбедност, на местото на Виктор Димовски, ...
сите 225 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од 2012 година Модриќ постигнал 51 гол, а само еднаш загубил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: