Тикет на денот (четврток, 06.10.2022)

Вечерва во кошаркарската Евролига се играат четири натпревари, а Sport Life подготви богата понуда за своите обложувачи. Тука се стандардните игри кои ги има ...
| | веќе видена | слични

6024 Динамо Киев – Рен (Лига на Европа, 18.45 часот) Украинците имаат многу маки сезонава во еврокуповите и постојано се гости и кога треба да бидат домаќини. ...
| | веќе видена | слични

Супер типот на Sport Life повторно е извонредна понуда и микс од различни спортови, а главен збор ќе има кошаркарското Ел Класико меѓу Барселона и Реал Мадрид ...
| | веќе видена | слични

Квотите на денот се во знакот на двата европски купа, Лигата на Европа и Конференциската лига на УЕФА, а понудата на Sport Life е со исклучително добар вкупен ...
| | веќе видена | слични

Вторничките дуели од фудбалската Лига на шампиони не беа ефикасни, на сите осум меча имаше 0-2 гола , а и покрај тоа имаше добитни тикети на обложувачи кои ...
| | веќе видена | слични

Како печурки после дожд се појавуваат добитни тикети на кои обложувачи погодиле број на голови на мечевите од Лигата на шампионите кои се играа вчера. Иако ...
| | веќе видена | слични

Специјалниот сингл на Sport Life посветен на Лигата на шампионите и денеска е богат за дербито на четвртото коло меѓу Барселона и Интер. Нераѕурите ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Проширувањето на сегашното мнозинство кое што ја подржува владата е со идеја да се купи време од двете партии на власт СДСМ и ДУИ до редовниот термин на ...
сите 665 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 414 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 233 | | | веќе видена

Според безбедносни извори во Берлин, обуката на украинските војници треба да започне денеска. Германската влада, по консултации со САД, во јануари се согласи ...
сите 262 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски бидејќи не ги обелоденуваат агентурните мрежи и финансиери на бугарските клубови тие директно работат за нив. Пендаровски не може да ...
сите 101 | | | веќе видена

Денеска попладне и во текот на ноќта ќе има повремени врнежи кои ќе бидат претежно од снег со слаб до умерен интензитет. До изутрина на планините снежната ...
сите 223 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска присуствуваше на потпишувањето на Договорот за надзор и правен трансакциски советник за изградба на ...
сите 69 | | | веќе видена

„Еврејските лингвисти не можеле да најдат збор, што најсоодветно би ги опишал страдањата на Евреите од 1933 до 1945 година. Конечно, во некои апокалиптични ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тикет на денот (четврток, 06.10.2022)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: