ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот


2 копии
2 копии

Иако беа донесени огромни засилувања во летниот преоден рок, Барселона во првите четири рунди одново докажа дека не е дорасната за Лигата на шампионите, а тоа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Квотите на денот се во знакот на двата европски купа, Лигата на Европа и Конференциската лига на УЕФА, а понудата на Sport Life е со исклучително добар вкупен ...
| | веќе видена | слични

Барселона е на чекор до елиминација од Лигата на шампионите откако синоќа не успеаа да го победат Интер на свој терен, а Меси додаде сол на раната откако ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Барселона, Чави, не беше среќен по ремито 3:3 со Интер во четвртото коло од групата Ц во Лигата на шампионите. Овој резултат ги става Каталонците ...
| | веќе видена | слични

Вчера Барселона во луд натпревар, одигра 3-3 против Интер, и така си ги намали шансите за пласман во 1/8 финалето во ЛШ. Сега не само што Барса треба да ги ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за внатрешни работи најостро ги демантира лагите изнесени на порталот „Макпрес“ дека за безбедноста во сабота ќе се грижат и бугарски полицајци. ...
сите 763 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 415 | | | веќе видена

Проширувањето на сегашното мнозинство кое што ја подржува владата е со идеја да се купи време од двете партии на власт СДСМ и ДУИ до редовниот термин на ...
сите 228 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 275 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски бидејќи не ги обелоденуваат агентурните мрежи и финансиери на бугарските клубови тие директно работат за нив. Пендаровски не може да ...
сите 244 | | | веќе видена

Денеска попладне и во текот на ноќта ќе има повремени врнежи кои ќе бидат претежно од снег со слаб до умерен интензитет. До изутрина на планините снежната ...
сите 223 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска присуствуваше на потпишувањето на Договорот за надзор и правен трансакциски советник за изградба на ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: