Ова се 11 фудбалери кои ќе истрчаат на теренот против Бугарија

2 копии

Женската млада селекција на Македонија до 19 години славеше минимална победа со 1-0 над репрезентацијата на Грузија во рамките на првиот натпревар од ...
| | веќе видена | слични

Во воведниот натпревар од квалификацискиот турнир во групата 6 од Б лигата во грузискиот град Рустеви, избраничките на селекторот Астрит Мерко дојдоа до важна ...
| | веќе видена | слични

Женската млада репрезентација на Македонија до 19 години триумфираше во првиот натпревар од квалификацискиот турнир во Тбилиси (Б лига) за пласман на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Македонската женска фудбалска репрезентација до 19 години ги почна подготовките за претстојниот квалификацискиот турнир во Грузија за пласман на Европско ...
| | веќе видена | слични

Женската млада селекција на Македонија до 19 години , која вчера и официјално ги започна подготовките, во периодот од 4 до 10 октомври во Тбилиси, Грузија ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Сите фактури кон приватните превозници се исплатени, изјави денеска директорот на Јавното сообраќајно претпријатие „Скопје“, Александар Стојковски, на ...
сите 426 | | | веќе видена

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Kонтроверзниот украински бизнисмен Олександар Онишченко за Сител вели дека сите документи со кои го добил македонското државјанство се легални. Онишченко ...
сите 289 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова се 11 фудбалери кои ќе истрчаат на теренот против Бугарија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: