БАРДИ слави јубилеј! 50. натпревар во дресот на македонската репрезентација

2 копии

Јирген Клоп имаше шанса да соработува со многу талентирани фудбалери во Борусија Дортмунд и Ливерпул, но сепак не доби шанса да го води големиот талент кој ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на португалската репрезентација Бруно Фернандеш, го коментираше однесувањето на својот соиграч Кристијано Роналдо кога ја фрли капитенската лента ...
| | веќе видена | слични

Останато

Коалицијата Тачела составена од Ковачевски и Арсовска е виновна за блокадата на превозниците, спремаат ли пат за бугарска фирма да го земе превозот? Се користи ...
сите 684 | | | веќе видена

По шест години откако тогашното Специјално јавно обвинителство - СЈО ја отвори истрагата за случајот наречен „Трезор“ за набавката на опрема за прислушување, ...
сите 140 | | | веќе видена

„Не верувам дека Мицкоски ќе биде толку наивен пред електоратот и пред светот за неговата партија да добие црна дамка и да спречи почеток на преговори со ...
сите 53 | | | веќе видена

Продолжува увозот на струја, продолжуваат “хероите” на Владата со авансно плаќање, продолжуваат со “херојските” авансни провизии. Новиот увоз на струја е за 4 ...
сите 176 | | | веќе видена

За следната година американската агенција за енергетски информации предвидува дека цената на нафтата од типот „брент“ во просек ќе биде 92,36 долари за барел. ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

БАРДИ слави јубилеј! 50. натпревар во дресот на македонската репрезентација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: