МАЛИОТ БЕЗОБРАЗЕН ПРИНЦ ЛУИА СТАНА ВИСТИНСКА ИНТЕРНЕТ ЅВЕЗДА: Најпознатата британска дадилка го коментираше однесувањето на синот на Кејт!


Четиригодишниот принц Луис се здоби со светско признание за своето однесување на прославата на платинестиот јубилеј на Елизабета Втора. Синот на принцот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Принцот Вилијам настојува неговиот веќе јавно отфрлен чичко, војводата од Јорк, принцот Ендрју да биде трајно и целосно отстранет од кралскиот живот и ...
| | веќе видена | слични

Принцот Вилијам ќе наполни 40 години на 21 јуни и треба да одржи заеднички роденден со сопругата Кејт за да го прослави. Претходните планови за роденден на ...
| | веќе видена | слични

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл, беше обвинета за малтретирање на нејзиниот персонал пред да се пресели во Калифорнија со принцот Хари. Кралицата Елизабета ...
| | веќе видена | слични

Војвотката од Сасекс Меган Маркл била обвинета дека ги малтретирала своите вработени пред да се пресели во Калифорнија со принцот Хари. Кралицата Елизабета ...
| | веќе видена | слични

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл, долго време се соочуваше со гласини и обвинувања дека го малтретирала својот персонал пред да се пресели во Калифорнија со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако самата кралица наредила независна истрага од приватна адвокатска фирма, извештајот што тие го составиле никогаш нема да биде објавен, пишува The Sunday ...
| | веќе видена | слични
2 копии

– Вилијам, кој за неколку дена ќе го прослави својот 40-ти роденден, вистински го сака Хари, но верува дека ја изгубил единствената личност покрај сопругата ...
| | веќе видена | слични

Поло е едно од омилените хобија на војводата од Сасекс, кој не ја загуби страста за овој спорт со преселбата во САД. Всушност, тој неодамна се приклучи на ...
| | веќе видена | слични

Откако заврши прославата на платинестиот јубилеј, кралицата Елизабета Втора се одлучи на уште еден потег кој ја разбранува јавноста. Имено, таа одлучила јавно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Ако тие избори би го решиле проблемот на нефункционирањето на градскиот систем, на ЈСП, непланското креирање на булевари и задоцнетите проекти. Тогаш ние сме ...
сите 189 | | | веќе видена

Во четвртокот вечера, околу 21,40 часот пред угостителски објект на подрачјето на општината Биурледа на улицатата „Александар Урдаревски“, полициски службеници ...
сите 540 | | | веќе видена

По четири години од сообраќајната несреќа во селото Ласкарци во која загинаа 16 луѓе и 37 беа повредени, Силвана, ќерка на една од загинатите во несреќата, ...
сите 114 | | | веќе видена

Селекторот на Мексико, Херардо Мартино поднесе оставка по елиминацијата во групната фаза на Светското првенство.Мексиканците одиграа едно од послабите светски ...
сите 182 | | | веќе видена

Поранешниот министер за здравство и познат неврохирург Венко Филипче, објави слика од едногодишно момче кое поминало тешка операција. „Едногодишниот Зоран е ...
сите 53 | | | веќе видена

Караванот трибини „Силно и одлучно кон иднината“ вчера беше во општина Аеродром, каде пред пристуните говореа заменик претседателката на СДСМ, Сања Лукаревска, ...
сите 209 | | | веќе видена

Археолошкиот музеј на Македонија, Националниот археолошки институт со музеј при Бугарската академија на науките и Националниот музеј на Србија во ...
сите 124 | | | веќе видена

Инспектори назначени од ОН истражуваат дали руските напади врз критичната инфраструктура во Украина претставуваат воени злосторства, изјави денеска Пабло де ...
сите 191 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МАЛИОТ БЕЗОБРАЗЕН ПРИНЦ ЛУИА СТАНА ВИСТИНСКА ИНТЕРНЕТ ЅВЕЗДА: Најпознатата британска дадилка го коментираше однесувањето на синот на Кејт!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: