Починаа уште 19 лица: Ова е црната Ковид-19 статистика

2 копии
2 копии

Процесот на имунизација против Ковид – 19 на населението во Струга се одвива без проблеми. Досега, како што информира директорот на Здравствен дом – Струга ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии

Министерството за здравство ја објави анализата на вакцинирани, од позитивни случаи со Ковид-19, во период од 6 август заклучно со 2 декември. За вакцинирани, ...
| | веќе видена | слични

ДОНЕСЕНИ СЕ ТЕЛАТА НА ЗАГИНАТИТЕ Со државно-воена церемонија, денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје беше организиран пречек на посмртните останки на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Додека едни предупредуваат дека идејата носи ризик од влез на радикални политичари во парламентот, други сметаат дека таа ќе предизвика инфлација на нови листи ...
сите 542 | | | веќе видена

Анализите за тоа дали во крвта на младиот 22 годишник евентуално имало алкохол или други недозволени супстанци се уште не се пристигнати во Обвинителството, ...
сите 101 | | | веќе видена

Нова рунда преговори но и нов обид за решавање на украинкската криза. Првите луѓе на американската и руската дипломатија денеска во Женева ќе се обидат да го ...
сите 439 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Починаа уште 19 лица: Ова е црната Ковид-19 статистика

Од:
До кого (е-маил):
Порака: