Што се случува во Менхенгладбах? Баерн губи со 3:0 по 20 минути!


Познати се паровите за осминафиналето во Купот на Германија, фаза во која имаме неколку супер интересни бундеслигашки пресметки. Највозбудливо се очекува да ...
| | веќе видена | слични

Баерн Минхен се врати на победничките патеки со триумфот на гостувањето кај Унион Берлин со 2:5, средба на која беа постигнати седум гола, но на која можевме ...
| | веќе видена | слични

Баерн Минхен вчера после поразот во Купот од Борусија Менхегладбах забележа убедлива победа во Бундеслигата. Баварците беа подобри на гости против Унион ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Баерн Минхен со денешните пет гола во мрежата на Унион Берлин, постави нов рекорд во историјата на Бундеслигата. Машинеријата од Минхен ја надмина бројката од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот Африм Гаши вчера потпиша програма за заедничко дејствување и приклучување во Владата со претседателот на СДСМ и премиер Зоран Заев, кој најави дека ...
сите 605 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски, вели дека му дава безрезервна поддршка на неговиот партиски лидер Христијан Мицкоски, за избор за уште еден мандат ...
сите 362 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Освен за криминалот и полнењето на своите џебови, Зоран Заев и неговите пиуни не мрднаа со прст за да се спречи оваа енергетска криза, која се одразува на ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што се случува во Менхенгладбах? Баерн губи со 3:0 по 20 минути!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: