Ќе имаме ли рестрикции зимава? ЕЛЕМ И МЕПСО со спротивни ставови

Заев ја донесе државата пред енергетски колапс, неизвесно е како ќе се снабдува државата со струја, ова денеска преку соопштение до јавноста го истакнуваат од ...
| | веќе видена | слични

Трговците со нови маки, екологистите половично задоволни, а производителите револтирани – ваква е ситуацијата на терен, на неполн месец пред почетокот на ...
| | веќе видена | слични

Во четврток државните електрани ќе соопштат дали земјава ќе успее да го обезбеди потребниот јаглен за активирање на третиот блок во РЕК. До денеска до 16 часот ...
| | веќе видена | слични

Избраните градоначалници да ги почитуваат барањата на занаетчиите кои се однесуваат на мерки и субевнции, Владата да ја субвенционира минималната плата доколку ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе имаме ли рестрикции зимава? ЕЛЕМ И МЕПСО со спротивни ставови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: