Алек Болдвин дојде на комеморацијата на убиената снимателка заедно со нејзиниот син и сопруг


Актерот Алек Болдвин присуствуваше на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателката која случајно ја уби на снимањето на новиот филм, заедно со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Холивудскиот актер Алек Болдвин првпат пред камерите зборуваше за пукањето кое се случи при снимањето на филмот „Rust“ кога смртно застрелана е директорката на ...
| | веќе видена | слични

Алек Болдвин прв пат пред камера проговорил за смртта на Халина Хачинс. Актерот им се обратил на папараците кои деновиве неуморно го следат каде и да се ...
| | веќе видена | слични

Алек Болдвин првпат јавно зборуваше откако на филмски сет во Ново Мексико случајно ја уби снимателката Халина Хачинс, која ја опиша како негова пријателка. Тој ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Хана Гутиерез Рид, која ја контролираше употребата на реквизити на сетот на филмот кога се случи фаталниот инцидент, ја даде првата изјава во јавноста. ...
| | веќе видена | слични

Се огласи Хана Гутиерез Рид, која ја контролираше употребата на реквизити на сетот на филмот „’Рѓа“, во текот на чие снимање дојде до фаталниот инцидент во кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американскиот актер Алек Болдвин изјави дека шокантната смрт на кинематограферката Халинa Хатчинс, којашто тој ненамерно jа усмрти со револвер вежбајќи за ...
| | веќе видена | слични

Американскиот актер Алек Болдвин, кој случајно ја застрела директорката на фотографија на снимањето на вестернот „Rust“ чиј продуцент е, изјави дека се залага ...
| | веќе видена | слични

Светската јавност сеуште го коментира немилиот настан кој се случи на снимањето на вестерн филмот “Рѓа”, во кој актерот Алек Болдвин ја уби колешката Халина ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кого владата на СДСМ упорно штити во автобуската несреќа? Прашуваат од ВМРО-ДПМНЕ.Дали бизнисот со хероин кој го крие власта е причина за несреќата и 45 ...
сите 582 | | | веќе видена

Не е точно дека, ако (Зоран) Заев не остане на премиерската функција, ќе се загрозат евроинтегративните процеси и државата ќе влезе во нови проблеми, му ...
сите 401 | | | веќе видена

Тулио де Оливеира, бразилскиот виролог чиј тим го откри заразниот омикрон-сој на коронавирусот, смета дека медиумската паника што се прошири деновиве работи на ...
сите 401 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Во исчекување на окрупнување на парламентарното мнозинство, во владејачката СДСМ почна постапката за кандидирање за претседател на партијата, откако ...
сите 134 | | | веќе видена

На денешната посета во Свети Николе, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во врска со привлекувањето на странски инвестиции, истакна дека самиот ...
сите 214 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алек Болдвин дојде на комеморацијата на убиената снимателка заедно со нејзиниот син и сопруг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: